Вільям Пол Янг - Хижа

Ви можете слухати безкоштовно Хижа. Виконавець: Сергій Москаленко, Жанр: Зарубіжна література, Роман, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Хижа
Виконавець: Сергій Москаленко
14.01.2023
10:37:28
491
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Вільям Пол Янг - Хижа резюме книги

Хижа - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Сергій Москаленко,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Міссі, найменшу доньку Аллена Філліпса Маккензі, викрадено під час сімейного відпочинку. Докази її брутального вбивства виявлено в занедбалій хижі в штаті Орегон. Чотири роки потому, сповнений великим сумом Мак одержує листа від Бога, який запрошує його до хижі на вихідні. Одного зимового дня, відкинувши здоровий глузд, Мак приїздить до хижі, де повертається до своїх найжахливіших спогадів. Те, що він там знайде, змінить його назавжди. У часи зневіри «Хижа» дає відповідь на вічне питання: де Бог у світі невимовного болю? Відповіді, які одержав Мак, вас здивують і, можливо, змінять так, як змінили його. Ви просто не зможете не порадити прочитати цю книгу своїм знайомим!

Хижа слухати онлайн безкоштовно

Хижа - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Вільям Пол Янг, виконавець

Вільям Пол Янг прослухати всі книги автора по черзі

Вільям Пол Янг - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Вільям Пол Янг - Хижа відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Хижа, Виконавець: Сергій Москаленко, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.