Петер Енґлунд - Захват і біль битви

Ви можете слухати безкоштовно Захват і біль битви. Виконавець: Сергій Москаленко, Жанр: Зарубіжна література, Книги про війну, Драмa, Історична проза, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Захват і біль битви
Виконавець: Сергій Москаленко
06.09.2022
22:48:50
61
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Петер Енґлунд - Захват і біль битви резюме книги

Захват і біль битви - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Сергій Москаленко,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Книга заснована на щоденниках і спогадах її учасників. Автор, досліджуючи архіви, відновив хід подій Першої світової війни. Кожен із дев'ятнадцятьох абсолютно різних людей з обох боків конфлікту розповідає про ту війну, що зазнав особисто, зокрема: багатодітна американка, яка влітку перебувала в маєтку в Польщі; датський пацифіст, мобілізований до німецької армії; російська медсестра; австралійка, яка приїхала на своїй вантажівці до Сербії, щоб служити в армії шофером; російський офіцер; німецький матрос; шукач пригод, латиноамериканець, від якого відмовляються всі армії, крім османської; французький дипломат та ін.

Петер Енґлунд показує, як настрій і сприйняття війни людиною змінюється від захоплення та ентузіазму до тотального страху і ненависті… Автор таким чином уклав щоденникові записи, що події розгортаються послідовно. Ми можемо побачити війну місяць за місяцем водночас на всіх фронтах.

Захват і біль битви слухати онлайн безкоштовно

Захват і біль битви - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Петер Енґлунд, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Захват і біль битви", Петер Енґлунд

Подібні аудіокниги до "Захват і біль битви" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Петер Енґлунд прослухати всі книги автора по черзі

Петер Енґлунд - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Петер Енґлунд - Захват і біль битви відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Захват і біль битви, Виконавець: Сергій Москаленко, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.