Джером Девід Селінджер - Ловець у житі

Ви можете слухати безкоштовно Ловець у житі. Виконавець: Ridibundus, Жанр: Зарубіжна література, Роман, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Ловець у житі
Виконавець: Ridibundus
19.08.2022
07:52:05
185
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Джером Девід Селінджер - Ловець у житі резюме книги

Ловець у житі - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Ridibundus,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Письменник-класик, письменник-загадка, який на вершині популярності повідомив, що покидає літературу і буде жити в американській провінції, якнайдалі від спокус великого міста.

Роман Селінджера «Ловець у житі» став переломною віхою в історії світової літератури. Назва книжки та ім`я головного героя Холдена Колфілда зробилося кодовим для багатьох поколінь молодих бунтарів - від бітників та хіпі до представників сучасних радикальних молодіжних рухів. Твір про історію підлітка, який не може і не хоче входити у сіре, лицемірне, доросле життя, його митарства, роздуми і пригоди отримав суперечливі відгуки: хтось вважає його шедевром, а хтось відмічає згубний вплив. У декількох країнах твір навіть був заборонений за непристойність і депресивність.

Головним героєм книги є шістнадцятирічний Голден Колфілд саме від його імені розповідається історія тих подій і роздумів, що трапилась з ним протягом кількох днів його самотнього перебування в Нью-Йорку.

Ловець у житі слухати онлайн безкоштовно

Ловець у житі - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Джером Девід Селінджер, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Ловець у житі", Джером Девід Селінджер

Подібні аудіокниги до "Ловець у житі" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Джером Девід Селінджер прослухати всі книги автора по черзі

Джером Девід Селінджер - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Джером Девід Селінджер - Ловець у житі відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Ловець у житі, Виконавець: Ridibundus, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.