Вольфганг Шивельбуш - Смаки раю

Ви можете слухати безкоштовно Смаки раю. Виконавець: Сергій Москаленко, Жанр: Зарубіжна література, Саморозвиток, Інше, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Смаки раю
Виконавець: Сергій Москаленко
10.08.2022
05:39:07
160
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Вольфганг Шивельбуш - Смаки раю резюме книги

Смаки раю - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Сергій Москаленко,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Книжка німецького історика Вольфґанґа Шивельбуша розповідає не просто історію прянощів, збудників та інших речовин, які люди ковтають або вдихають, щоб отримати приємні відчуття. Що важливіше, вона ставить питання: як ці речовини вплинули на хід історії? Як сталося, що в певні часи нові харчові предмети розкоші з’являлися в Европі? Чи були кава, чай і тютюн лишень випадковими наслідками колоніяльних відкриттів? А може, вони задовольняли потребу в нових засобах насолоди, раніше відсутніх?

Смаки раю слухати онлайн безкоштовно

Смаки раю - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Вольфганг Шивельбуш, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Смаки раю", Вольфганг Шивельбуш

Подібні аудіокниги до "Смаки раю" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Вольфганг Шивельбуш прослухати всі книги автора по черзі

Вольфганг Шивельбуш - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Вольфганг Шивельбуш - Смаки раю відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Смаки раю, Виконавець: Сергій Москаленко, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.