Лао Цзи - Дао Де Дзін

Ви можете слухати безкоштовно Дао Де Дзін. Жанр: Зарубіжна література, Саморозвиток, Інше, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Дао Де Дзін
Автор:
10.08.2022
01:35:41
117
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Лао Цзи - Дао Де Дзін резюме книги

Дао Де Дзін - опис та короткий зміст аудіокниги. , слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
У трактаті "Дао Де Цзін" ("Книга про шлях та силу") викладено думки про істинну віру та шлях життя. Автор розмірковує про те, як переходити від життя тіла до життя духу. Саме це вчення філософа становить основу даоської релігії, однієї з трьох найпоширеніших релігій сучасного Китаю.

Творцем "Дао Де Цзін" традиційно називають головного вчителя даосизму - легендарного Лао-Цзи. Вважається, що він був старшим сучасником Конфуція, і вони навіть зустрічалися. Більшу частину свого життя Лао-Цзи служив хранителем імператорського архіву за часів династії Чжоу. Вирішивши покинути людей, бо мудрець в них розчарувався, він на прохання начальника прикордонної застави, через яку покидав Китай, написав і залишив невеличку книжку «у п’ять тисяч слів». Це й був трактат про Шлях і Досконалість - «Дао де цзин».

Книга призначена для широкого кола читачів.

Дао Де Дзін слухати онлайн безкоштовно

Дао Де Дзін - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Лао Цзи, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Дао Де Дзін", Лао Цзи

Подібні аудіокниги до "Дао Де Дзін" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Лао Цзи прослухати всі книги автора по черзі

Лао Цзи - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Лао Цзи - Дао Де Дзін відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Дао Де Дзін, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.