Себастіан Гаффнер - Черчілль. Біографія

Ви можете слухати безкоштовно Черчілль. Біографія. Виконавець: Олексій Паламаренко, Жанр: Зарубіжна література, Біографія, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Черчілль. Біографія
16.06.2022
06:41:58
145
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Себастіан Гаффнер - Черчілль. Біографія резюме книги

Черчілль. Біографія - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Олексій Паламаренко,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Себастіан Гаффнер - псевдонім знаного німецького журналіста, письменника, публіциста та історика Раймунда Претцеля, найвідомішого за книжками "Вінстон Черчілль", "Зраджена революція", "Самогубство Німецького Райху", " Гітлер. Примітки до біографії".

Попри те, що Гаффнер у своїх працях зосереджується переважно на темі новітньої історії Німеччини, зокрема Німецького Райху (1871-1945) він, усе ж, ніяк не міг оминути постаті сера Вінстона Черчілля, прем'єр-міністра Великобританії часів Другої світової війни. Неординарна особистість і харизматичний політик, заслуги якого у переломі ходу війни і подальшій перемозі союзницьких сил над країнами Осі важко, а то й неможливо, переоцінити, Вінстон Черчілль і досі викликає жвавий інтерес, а подробиці його життя і становлення політичної кар'єри можуть слугувати добрим прикладом людини, яка навіть на найвищих щаблях влади і у найважчі часи не зрадила ні своєї країни, ні себе, ні своїх ідеалів, що є надзвичайною рідкістю для великої політики, особливо якщо перебувати на вістрі доленосних подій, що змінюють хід світової історії.

Черчілль. Біографія слухати онлайн безкоштовно

Черчілль. Біографія - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Себастіан Гаффнер, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Черчілль. Біографія", Себастіан Гаффнер

Подібні аудіокниги до "Черчілль. Біографія" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Себастіан Гаффнер прослухати всі книги автора по черзі

Себастіан Гаффнер - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Себастіан Гаффнер - Черчілль. Біографія відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Черчілль. Біографія, Виконавець: Олексій Паламаренко, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.