П’єр Буало - Примари пітьми

Ви можете слухати безкоштовно Примари пітьми. Виконавець: Микола Козій, Жанр: Зарубіжна література, Детектив, Роман, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Примари пітьми
Автор:
Виконавець: Микола Козій
08.06.2022
06:16:55
45
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

П’єр Буало - Примари пітьми резюме книги

Примари пітьми - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Микола Козій,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Гостросюжетний, глибоко психологічний твір майстрів детективного жанру Франції Буало-Насержака.
Втративши зір Ермантьє плутається у лабіринті суперечливих думок. Герой абсолютно безпорадний і змушений покладатися на оточуючих, вони стають його «очима». Зовні все пристойно та правильно – про нього дбають близькі, оберігають його спокій. Тільки от поступово герой починає параноїти: він зауважує, що в його особняку все якось підозріло змінилося – то розетка виявиться не на тому місці, то дерево для чогось викорчували, то відчуває сосновий запах, хоча зблизька немає нічого, що могло б цей запах пояснити. Так і збожеволіти недовго: ти в абсолютній темряві, покладаєшся на свою пам'ять (ну я пам'ятаю ж, що ось тут була ця чортова розетка!), але тебе чи то пам'ять обманює, чи… а, власне, що?

Примари пітьми слухати онлайн безкоштовно

Примари пітьми - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор П’єр Буало, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Примари пітьми", П’єр Буало

Подібні аудіокниги до "Примари пітьми" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

П’єр Буало прослухати всі книги автора по черзі

П’єр Буало - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

П’єр Буало - Примари пітьми відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Примари пітьми, Виконавець: Микола Козій, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.