Ґюнтер Ґрасс - Бляшаний барабан

Ви можете слухати безкоштовно Бляшаний барабан. Виконавець: Василь Довжик, Жанр: Зарубіжна література, Роман, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Бляшаний барабан
Виконавець: Василь Довжик
01.06.2022
40:38:24
179
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Ґюнтер Ґрасс - Бляшаний барабан резюме книги

Бляшаний барабан - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Василь Довжик,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Мабуть треба бути по-справжньому талановитим письменником для того, аби отримати Нобелівську премію за роман, який є дебютом.
Написав він його у 1959 році, а Нобелівську премію за нього отримав аж у 1999! Це перша частина так званої "данцизької" трилогії, але його цілком можна читати й окремо, він достатньо довершений і самостійний.

В центрі роману - Оскар, хлопчик, який народжується уже зрілою особистістю, але з власного бажання "застрягає" у тілі трирічної дитини. Взагалі увесь цей світ його дратує, і вийшов він у нього лише через обіцянку матері подарувати йому бляшаний барабан. І щойно він його отримав, більше з рук майже ніколи не випускав.

Оскар вміло користується своєю зовнішністю, йому багато що сходить з рук. Він чітко підмічає вади людей, які його оточують і не боїться кричати про них, вистукуючи на своїй улюбленій іграшці.

Бляшаний барабан слухати онлайн безкоштовно

Бляшаний барабан - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Ґюнтер Ґрасс, виконавець

Ґюнтер Ґрасс прослухати всі книги автора по черзі

Ґюнтер Ґрасс - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Ґюнтер Ґрасс - Бляшаний барабан відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Бляшаний барабан, Виконавець: Василь Довжик, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.