Марі Кардиналь - Знайти слова

Ви можете слухати безкоштовно Знайти слова. Виконавець: Галина Довгозвягa, Жанр: Зарубіжна література, Роман, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Знайти слова
Виконавець: Галина Довгозвягa
01.06.2022
09:27:00
54
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Марі Кардиналь - Знайти слова резюме книги

Знайти слова - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Галина Довгозвягa,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Одна з найвідоміших книг Марі Кардиналь - написана на основі її власного досвіду в психоаналізі. Зображено той період і ті умови, що призвели автора до психічної нестабільності, а потім до поступового одужання.

Сюжет обертається навколо жінки, яка переживає емоційний зрив, породжений її відносинами з матір'ю. Героїня проходить тривалий курс психоаналізу. Поступово вона розуміє, що була не в змозі впоратися з жорсткими рамками кодексу поведінки патріархальної системи, що регулюють її життя з дитинства. За допомогою терапії і шляхом викладення в письмовому вигляді всіх своїх емоцій і переживань оповідачка починає розплутувати хаос в своєму минулому і отримує можливість «переписати» своє життя.

Знайти слова слухати онлайн безкоштовно

Знайти слова - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Марі Кардиналь, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Знайти слова", Марі Кардиналь

Подібні аудіокниги до "Знайти слова" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Марі Кардиналь прослухати всі книги автора по черзі

Марі Кардиналь - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Марі Кардиналь - Знайти слова відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Знайти слова, Виконавець: Галина Довгозвягa, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.