Герман Гессе - Сіддхартха

Ви можете слухати безкоштовно Сіддхартха. Виконавець: Аппекс, Жанр: Зарубіжна література, Роман, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Сіддхартха
Виконавець: Аппекс
01.06.2022
04:32:38
85
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Герман Гессе - Сіддхартха резюме книги

Сіддхартха - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Аппекс,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Герман Гессе - німецький письменник, філософ, лауреат Нобелівської премії в галузі літератури 1946 року. Його роман-притча "Сіддха́ртха" вперше виданий 1922 року.

Дія книги відбувається у стародавній Індії. Роман описує життя брахмана Сіддхартхи з дитинства до смерті, його пошук себе і духовне зростання. Головний герой послідовно проходить етапи навчання у батьківському домі, мандрів з аскетами-саманами, спілкування з Буддою, знайомства з гетерою Камалою і багатого життя серед звичайних людей, зречення мирських благ і доживання віку біля річки, де він працює перевізником і нарешті знаходить гармонію у житті.

Сіддхартха слухати онлайн безкоштовно

Сіддхартха - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Герман Гессе, виконавець

Герман Гессе прослухати всі книги автора по черзі

Герман Гессе - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Герман Гессе - Сіддхартха відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Сіддхартха, Виконавець: Аппекс, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.