Вітольд Пілецький - Рапорт Вітольда

Ви можете слухати безкоштовно Рапорт Вітольда. Виконавець: Олексій Богданович, Жанр: Зарубіжна література, Біографія, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Рапорт Вітольда
Виконавець: Олексій Богданович
01.06.2022
08:16:26
51
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Вітольд Пілецький - Рапорт Вітольда резюме книги

Рапорт Вітольда - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Олексій Богданович,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Чи могла людина добровільно піти в концентраційний табір смерті Аушвіц Біркенау, аби зібрати інформацію та організувати там польський рух опору, успішно виконати завдання і втекти звідти? Чи могла ця людина бути одним з учасників Варшавського повстання, пережити німецьке ув’язнення, з патріотичних переконань відмовитись від порятунку еміграцією, зрештою, бути заарештованою польською комуністичною поліцією за звинуваченням у шпигунстві і розстріляною у 1948 році? Так, могла. І ця людина – Вітольд Пілецький.

Драматичнішою за його біографію може бути тільки оповідь від першої особи. Ось вона…

Рапорт Вітольда слухати онлайн безкоштовно

Рапорт Вітольда - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Вітольд Пілецький, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Рапорт Вітольда", Вітольд Пілецький

Подібні аудіокниги до "Рапорт Вітольда" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Вітольд Пілецький прослухати всі книги автора по черзі

Вітольд Пілецький - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Вітольд Пілецький - Рапорт Вітольда відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Рапорт Вітольда, Виконавець: Олексій Богданович, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.