Роальд Дал - ВДВ (Великий Дружній Велетень)

Ви можете слухати безкоштовно ВДВ (Великий Дружній Велетень). Виконавець: Славко Нудик, Жанр: Зарубіжна література, Дитяча література, Роман, фентезі, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига ВДВ (Великий Дружній Велетень)
Автор:
Виконавець: Славко Нудик
01.06.2022
04:02:08
68
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Роальд Дал - ВДВ (Великий Дружній Велетень) резюме книги

ВДВ (Великий Дружній Велетень) - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Славко Нудик,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
«ВДВ» - дитячий фентезійний роман валійського письменника Роальда Дала про дивовижні пригоди дівчинки Софії та Великого Дружнього Велетня.

«Я пишу лише про те, що забиває дух або смішить. Діти знають, що я завжди на їхньому боці», - ці слова Роальда Дала дуже точно відображають зміст і характер однієї з найблискучіших його дитячих повістей під назвою «ВДВ».
Веселі, зворушливі і моторошні пригоди семиметрового велетня та маленької дівчинки Софії давно стали настільною книжкою для юних читачів Західної Європи та США.

Софія та ВДВ вирішили втілити один надзвичайно сміливий план, який має порятувати людей від почварних велетнів-людожерів... Серед героїв книжки - англійська королева, головнокомандувач військово-повітряних сил, велетні - Тілогриз, Костохруст, Угорлоковтач та інші.

«ВДВ» часто називають «Книгою №1» сучасної світової дитячої літератури.

ВДВ (Великий Дружній Велетень) слухати онлайн безкоштовно

ВДВ (Великий Дружній Велетень) - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Роальд Дал, виконавець

Подібні аудіокнижки до "ВДВ (Великий Дружній Велетень)", Роальд Дал

Подібні аудіокниги до "ВДВ (Великий Дружній Велетень)" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Роальд Дал прослухати всі книги автора по черзі

Роальд Дал - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Роальд Дал - ВДВ (Великий Дружній Велетень) відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу ВДВ (Великий Дружній Велетень), Виконавець: Славко Нудик, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.