Говард Лавкрафт - Селефаїс

Ви можете слухати безкоштовно Селефаїс. Виконавець: Характерник, Жанр: Зарубіжна література, Повісті й оповідання, Фантастика, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Селефаїс
Виконавець: Характерник
01.06.2022
00:28:02
34
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Говард Лавкрафт - Селефаїс резюме книги

Селефаїс - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Характерник,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Говард Лавкрафт - американський письменник та журналіст, що писав в жанрах жахів, містики, поєднуючи їх в оригінальному стилі. Засновник міфів Ктулху. За життя Лавкрафта його твори не користувалися великою популярністю, однак після його смерті вони зробили помітний вплив на формування сучасної нам масової культури. Його творчість настільки унікальна, що твори Лавкрафта виділяються в окремий піджанр - так звані Лавкрафтові жахи.

«Селефаїс» є одним з ключових творів Циклу Снів Говарда Лавкрафта. За спогадами автора, написати оповідання його спонукав сон, де він літав над містом. Написане у 1920 й опубліковане у 1922 році. Українською перекладено Іриною Храмченко у 2010 році.

Ютуб канал Характерника

Селефаїс слухати онлайн безкоштовно

Селефаїс - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Говард Лавкрафт, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Селефаїс", Говард Лавкрафт

Подібні аудіокниги до "Селефаїс" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Говард Лавкрафт прослухати всі книги автора по черзі

Говард Лавкрафт - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Говард Лавкрафт - Селефаїс відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Селефаїс, Виконавець: Характерник, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.