Джером Девід Селінджер - Чудовий день для рибки-бананки

Ви можете слухати безкоштовно Чудовий день для рибки-бананки. Виконавець: КельмаБук, Жанр: Зарубіжна література, Повісті й оповідання, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Чудовий день для рибки-бананки
Виконавець: КельмаБук
01.06.2022
00:32:27
73
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Джером Девід Селінджер - Чудовий день для рибки-бананки резюме книги

Чудовий день для рибки-бананки - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: КельмаБук,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
"Чудовий день для рибки-бананки" - оповідання американського письменника Джерома Девіда Селінджера. Вперше опубліковане 1948 року у щотижневику The New Yorker. Вихід оповідання приніс першу славу Селінджеру - тонкому і трагічному психологу.

В цьому оповіданні тонко змальовується глибока душевна драма, яку майже не помітно ззовні. Усі вчинки героя серйозно вмотивовані, хоч спершу і видаються незрозумілими, а автор залишає читачу великий простір для припущень.

Головний герой не знаходить розуміння серед дорослих навколо нього, а натомість шукає притулку у світі дітей, де його «божевілля» прирівнюється до жартівливої гри. Історія змушує нас замислитися, що насправді вважається "безумним", навіть ставить під сумнів "нормальні" розмови між "здоровими" дорослими.

Оповідання рекомендується сприймати так, ніби це “дзен-кōан”- загадка без логічної відповіді у дзен-будизмі.

Чудовий день для рибки-бананки слухати онлайн безкоштовно

Чудовий день для рибки-бананки - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Джером Девід Селінджер, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Чудовий день для рибки-бананки", Джером Девід Селінджер

Подібні аудіокниги до "Чудовий день для рибки-бананки" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Джером Девід Селінджер прослухати всі книги автора по черзі

Джером Девід Селінджер - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Джером Девід Селінджер - Чудовий день для рибки-бананки відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Чудовий день для рибки-бананки, Виконавець: КельмаБук, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.