Роберт Хейлбронер - Економіка для всіх

Ви можете слухати безкоштовно Економіка для всіх. Виконавець: Галина Шумська, Жанр: Зарубіжна література, Саморозвиток, Інше, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Економіка для всіх
Виконавець: Галина Шумська
01.06.2022
14:46:36
74
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Роберт Хейлбронер - Економіка для всіх резюме книги

Економіка для всіх - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Галина Шумська,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Сучасна економічна теорія —просто зрозуміло, панорамно від макроекномічних до мікроекономічних аспектів, від становлення капіталізму до захисту долара на сучасній світовій арені — тут Ви знайдете усе, що необхідно знати про економічну теорію для ефективного інвестування, відповідального прийняття рішень свідомого виконання громадянського обов'язку.

Роберт Гейлбронер та Лестер Тароу — два дуже шанованих та відомих умінням доступно викладати свої думки американських економісти — фахово висвітлюють істотні проблеми, тенденції та труднощі ринку приборкання інфляції, вивільнення технології, ілюзорність грошей, тиск великого бізнесу та ціну монополії.

Український переклад споряджений для зручності найширшого кола читачів «глосарієм» базової економічної термінології.

Економіка для всіх слухати онлайн безкоштовно

Економіка для всіх - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Роберт Хейлбронер, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Економіка для всіх", Роберт Хейлбронер

Подібні аудіокниги до "Економіка для всіх" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Роберт Хейлбронер прослухати всі книги автора по черзі

Роберт Хейлбронер - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Роберт Хейлбронер - Економіка для всіх відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Економіка для всіх, Виконавець: Галина Шумська, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.