Василь Биков - Круглянський міст

Ви можете слухати безкоштовно Круглянський міст. Виконавець: Ігор Мурашко, Жанр: Зарубіжна література, Повісті й оповідання, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Круглянський міст
Виконавець: Ігор Мурашко
01.06.2022
04:09:04
45
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Василь Биков - Круглянський міст резюме книги

Круглянський міст - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Ігор Мурашко,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Маленька група партизанів отримала завдання спалити міст через річку, але при першій же спробі загинув командир. Командування бере на себе Бритвін, який має власний план виконання завдання. До мосту, що охороняється, посилають сільського хлопця, який у бідоні з-під молока повіз вибухівку. Міст підірвано, але юнак загинув. Молодий партизан Стьопка Товкач розуміє аморальність цього плану. Він чинить самосуд над командиром-самозванцем, стріляє в нього, за що й потрапляє до ями штрафників.

Круглянський міст слухати онлайн безкоштовно

Круглянський міст - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Василь Биков, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Круглянський міст", Василь Биков

Подібні аудіокниги до "Круглянський міст" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Василь Биков прослухати всі книги автора по черзі

Василь Биков - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Василь Биков - Круглянський міст відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Круглянський міст, Виконавець: Ігор Мурашко, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.