Олександр Пушкін - Євгеній Онєгін

Ви можете слухати безкоштовно Євгеній Онєгін. Виконавець: Лариса Хоролець, Жанр: Зарубіжна література, Аудіо-вистава, Віршовані твори, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Євгеній Онєгін
Виконавець: Лариса Хоролець
01.06.2022
191
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Олександр Пушкін - Євгеній Онєгін резюме книги

Євгеній Онєгін - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Лариса Хоролець,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Оповідання ведеться від імені безіменного автора, який представився добрим приятелем Онєгіна.
Отже, Євгеній народився в Петербурзі, в не дуже успішній дворянській сім'ї. Освіта і виховання героя були типові для людини його середовища (дворянина, яким з дитинства займалися вчителі-іноземці).

Життя в Петербурзі було сповнене любовними інтригами і світськими розвагами, але у підсумку Онєгіну все приїлося. Ставши спадкоємцем свого дядька, він поселяється в селі, але й тут його долає нудьга. Сусідом Онєгіна виявляється приїхавший з Німеччини Володимир Ленський, 18-річний поет-романтик, закоханий в Ольгу Ларіну.

І хоч обидва молодики зовсім різні, все ж стають друзями. Онєгін знайомиться з сестрою Ольги - Тетяною Ларіною, яка закохується в нього і пише йому лист. Однак Онєгін відкидає її почуття: він не шукає спокійного сімейного життя.
Здавалося б нічого не передвіщало лиха, але день іменин Тетяни стане для одного з друзів фатальним. Що спричинить вийти на дуель Онєгіна і Ленського? І з ким все ж залишиться Тетяна?

Євгеній Онєгін слухати онлайн безкоштовно

Євгеній Онєгін - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Олександр Пушкін, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Євгеній Онєгін", Олександр Пушкін

Подібні аудіокниги до "Євгеній Онєгін" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Олександр Пушкін прослухати всі книги автора по черзі

Олександр Пушкін - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Олександр Пушкін - Євгеній Онєгін відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Євгеній Онєгін, Виконавець: Лариса Хоролець, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.