папа Франциск - Булла Обличчя Милосердя

Ви можете слухати безкоштовно Булла Обличчя Милосердя. Виконавець: Тарас Карвацький, Жанр: Зарубіжна література, Інше, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Булла Обличчя Милосердя
Виконавець: Тарас Карвацький
01.06.2022
01:07:05
354
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

папа Франциск - Булла Обличчя Милосердя резюме книги

Булла Обличчя Милосердя - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Тарас Карвацький,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
У Ватикані оприлюднено Буллу Папи Франциска «Misericordiae Vultus – Обличчя Милосердя», в якій пояснено причини проголошення надзвичайного Святого Року, присвяченого милосердю, та окреслено напрямні лінії щодо того, як його якнайкраще пережити. У першій частині Святіший Отець поглиблює поняття милосердя, у другій пропонує практичні поради щодо відзначення Ювілею, а третя включає ряд закликів. Документ завершується призиванням Пресвятої Богородиці, Свідка Божого милосердя.

Булла Обличчя Милосердя слухати онлайн безкоштовно

Булла Обличчя Милосердя - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор папа Франциск, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Булла Обличчя Милосердя", папа Франциск

Подібні аудіокниги до "Булла Обличчя Милосердя" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

папа Франциск прослухати всі книги автора по черзі

папа Франциск - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

папа Франциск - Булла Обличчя Милосердя відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Булла Обличчя Милосердя, Виконавець: Тарас Карвацький, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.