Жюль Верн - П\'ятнадцятирічний капітан

Ви можете слухати безкоштовно П\'ятнадцятирічний капітан. Виконавець: Михайло Міскун, Жанр: Зарубіжна література, Дитяча література, Пригоди, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига П\'ятнадцятирічний капітан
Автор:
Виконавець: Михайло Міскун
01.06.2022
11:08:00
4523
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Жюль Верн - П\'ятнадцятирічний капітан резюме книги

П\'ятнадцятирічний капітан - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Михайло Міскун,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
В книзі розповідається про небезпечні й романтичні пригоди Діка Сенда, юного капітана шхуни "Пілігрим", який був бідним сиротою, а став справжнім героєм. Він зумів подолати чимало труднощів і небезпек, підступність, зраду, урятував багатьох людей від неминучої смерті. Дік благородний, рішучий, мужній, уміє самостійно приймати рішення, досягати своєї мети.

Динамічний сюжет роману захоплює, інтригує несподіваними поворотами, описами напружених ситуацій, сутичок із піратами, каторжанами, дикунами-людоїдами.

П\'ятнадцятирічний капітан слухати онлайн безкоштовно

П\'ятнадцятирічний капітан - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Жюль Верн, виконавець

Подібні аудіокнижки до "П\'ятнадцятирічний капітан", Жюль Верн

Подібні аудіокниги до "П\'ятнадцятирічний капітан" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Жюль Верн прослухати всі книги автора по черзі

Жюль Верн - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Жюль Верн - П\'ятнадцятирічний капітан відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу П\'ятнадцятирічний капітан, Виконавець: Михайло Міскун, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
  1. Бедуїн недоросток
    Бедуїн недоросток 2 months ago
    Дуже хороша аудіо книга