Аудіокниги виконавця "Валентина Семенова слухати онлайн"

Слухати аудіокниги виконавця "Валентина Семенова" онлайн безкоштовно та без реєстрації повністю (цілком) на сайті електронної бібліотеки «Audiobook-mp3.com». Всі повні та цікаві аудіокниги книги у виконанні "Валентина Семенова" на телефоні та андроїд.
Аудіокнига Професор висловлює свої міркування

Віктор Домонтович - Професор висловлює свої міркування

В оповіданні "Професор висловлює свої міркування" з циклу "На засланні". Головний герой на засланні, випадково поранивши себе, відверто висловлює свої міркування, що змінилось з приходом більшовиків.
Аудіокнига Вбивство

Михайло Могилянський - Вбивство

Оповідання "Вбивство" написане в 1925 р, після якого Михайлу Могилянському було заборонено друкуватися, бо в особі антигероя радянська влада "впізнала" історика Михайла Грушевського. А хто з нас не створював із друга собі кумира, а потім болюче розчарування рвало серце. Це опові...
Аудіокнига Мої спомини (уривки). Частина 9

Софія Русова - Мої спомини (уривки). Частина 9

Життя в Кам'янці під большевиками. Втеча - перехід кордону через Збруч. В Галичині. Життя у Відні і участь в міжнародних жіночих з'їздах. В Подебраді і Празі. Українські високі школи. Постаті наукових діячів в еміграції.Всі частини:
Аудіокнига Калейдоскоп

Дмитро Тась - Калейдоскоп

Дмитро Тась (справжнє ім'я Могилянський Дмитро Михайлович) - український письменник доби розстріляного відродження. Оповідання "Калейдоскоп"- емоційне, наповнене почуттями. Погляд на предмет может визвати асоціацію пов'язану з моментами життя. Так дитячий калейдоскоп визвав нез...
Аудіокнига Жебрачка (Скорочено)

Олесь Досвітній - Жебрачка (Скорочено)

Олесь Досвітній ( (справжнє ім'я Олександр Федорович Скрипаль-Міщенко) — український політик та письменник доби Розстріляного відродження.Оповідання "Жебрачка" про співчуття, важкі воєнні спогади і кохання.
Аудіокнига Ведмеді танцюють

Дмитро Тась - Ведмеді танцюють

Дмитро Тась (справжнє ім'я Могилянський Дмитро Михайлович) - український письменник доби розстріляного відродження. Оповідання "Ведмеді танцюють" про духовну близькість двох чоловіків, їх почуття до жінки, які могли привести до трагедії.
Аудіокнига Мої спомини (уривки). Частина 7

Софія Русова - Мої спомини (уривки). Частина 7

Київ в революційний 1917 р. Організаційна праця українців після вибуху революції. Робота Центральної Ради УНР. Наступ більшовиків в січні 2018 р на Україну. Виїзд Центральної Ради з Києва. Терор більшовиків в Києві. Київ при німцях (1918 р). Гетьманський переворот. Відкриття унів...
Аудіокнига Як Юрко подорожував на Дніпрові пороги

Оксана Стешенко - Як Юрко подорожував на Дніпрові пороги

Оксана Стешенко - молодша донька Михайла Старицького. В повісті "Як Юрко подорожував на Дніпрові пороги", яка надрукована в 1929 р, - слухач подорожує по Дніпру на протязі якої дізнається цікаві речі з історії нашої України.
З кожним днем все більшою популярністю починають користуватися аудіокниги. Це не дивно, адже завдяки їм, можна поєднати приємне з корисним, наприклад, прогулюючись парком або за кермом автомобіля, займаючись спортом або роблячи домашнє прибирання, можна слухати улюблені твори. Але багато любителів аудіокниг віддають перевагу не тільки автору книги, але й виконавцю аудіо варіанта.

Зручний фільтр книг дозволяє вирішити цю проблему. Ви без проблем можете знайти будь-якого виконавця та вибрати книгу, яка Вас цікавить.

Любителям аудіокниг у виконанні Валентина Семенова ми пропонуємо прослухати такі твори як:

У нас зібрана велика кількість найцікавіших аудіокниг різних авторів та виконавців.

На Audiobook-mp3.com/uk Ви завжди знайдете те, що Вам потрібно. Слухайте із задоволенням!