Тарас Шевченко - Тарас Шевченко — Кавказ

Ви можете слухати безкоштовно Тарас Шевченко — Кавказ. Виконавець: Нікіта Гросс, Жанр: Програма ЗНО, Поема, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Тарас Шевченко — Кавказ
Виконавець: Нікіта Гросс
01.06.2022
00:05:30
994
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Тарас Шевченко - Тарас Шевченко — Кавказ резюме книги

Тарас Шевченко — Кавказ - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Нікіта Гросс,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Кавказ — поема Тараса Шевченка, написана в Переяславі й датована 18 листопада 1845 року, у якій поет засуджує війну Російської імперії проти горців і возвеличує боротьбу народу за свободу.

Визначення жанру «Кавказу» як поеми є умовним, оскільки у творі немає сюжету й дійових осіб, і пояснюється його відносно великим обсягом і суспільним значенням. «Кавказ» — індивідуальна лірико-сатирична жанрова форма, близька водночас і до інвективи, і до політичної медитації, і до героїчної оди.

Твір має присвяту другові поета, Якову де Бальмену, який загинув 26. 07. 1845 р. на Кавказькій війні. У «Кавказі» виявилися найхарактерніші риси Шевченкової сатири як переважно ліричної, з притаманними їй взаємопереходами ствердження й викриття, саркастичної й героїчної інтонацій, високого пафосу та зниження. Це художньо довершений твір, у якому розвиток і зіткнення поетичних мотивів підлягають законам музичної сонатної форми.

Тарас Шевченко — Кавказ слухати онлайн безкоштовно

Тарас Шевченко — Кавказ - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Тарас Шевченко, виконавець

Тарас Шевченко прослухати всі книги автора по черзі

Тарас Шевченко - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Тарас Шевченко - Тарас Шевченко — Кавказ відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Тарас Шевченко — Кавказ, Виконавець: Нікіта Гросс, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
  1. Valentyn
    Valentyn 2 months ago
    Дякую дуже, це дуже корисні та важливі матеріали