Пилип Капельгородський - Дід Явтух

Ви можете слухати безкоштовно Дід Явтух. Виконавець: Валентина Семенова, Жанр: Українська література, Повісті й оповідання, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Пилип Капельгородський - Дід Явтух резюме книги

Дід Явтух - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Валентина Семенова,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Пилип Капельгородський - український письменник, представник розстріляного відродження. Жертва сталінського терору. Розстріляний в 1938 р.
В оповіданні "Дід Явтух" автор описав "найпоказнішу" в селі людину з мовчазною вдачею, яку односельці вважали за характерника. Який ніколи не помилявся у своїх прогнозах, стояв за правду і справедливість.

Ютуб канал диктора


Дід Явтух слухати онлайн безкоштовно

Дід Явтух - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Пилип Капельгородський, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Дід Явтух", Пилип Капельгородський

Подібні аудіокниги до "Дід Явтух" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Пилип Капельгородський прослухати всі книги автора по черзі

Пилип Капельгородський - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Пилип Капельгородський - Дід Явтух відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Дід Явтух, Виконавець: Валентина Семенова, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.