Маріанна Вулф - Пруст і кальмар. Нейробіологія читання

Ви можете слухати безкоштовно Пруст і кальмар. Нейробіологія читання. Виконавець: Сергій Москаленко, Жанр: Світова література, Саморозвиток, Книга за 30 хвилин, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Маріанна Вулф - Пруст і кальмар. Нейробіологія читання резюме книги

Пруст і кальмар. Нейробіологія читання - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Сергій Москаленко,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
У цій книжці, що миттєво здобула світову популярність, видатна американська нейробіологиня Маріанна Вулф досліджує, як "відкрита архітектура", пластичність нашого мозку допомагає та заважає людям у їхніх спробах навчитися читати й опрацьовувати писемну мову. На читача чекає захоплива мандрівка часами й епохами, знайомство з різноманітними ілюстраціями розвитку окремої людини - від немовляти, яке слухає колискову, до справжнього експерта - читача творів Пруста. Розібравшись, як еволюція та розвиток читання змінили саму будову людського мозку та суть нашого інтелектуального життя, ми зрозуміємо, що ми - це справді те, що ми читаємо.
Ми підготували для вас компендіум головних ідей цієї книги.

Ютуб канал диктора


Подякувати диктору:
Посилання на конверт в Приватбанку
PayPal: [email protected]

Пруст і кальмар. Нейробіологія читання слухати онлайн безкоштовно

Пруст і кальмар. Нейробіологія читання - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Маріанна Вулф, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Пруст і кальмар. Нейробіологія читання", Маріанна Вулф

Подібні аудіокниги до "Пруст і кальмар. Нейробіологія читання" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Маріанна Вулф прослухати всі книги автора по черзі

Маріанна Вулф - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Маріанна Вулф - Пруст і кальмар. Нейробіологія читання відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Пруст і кальмар. Нейробіологія читання, Виконавець: Сергій Москаленко, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.