Агатангел Кримський - В вагоні

Ви можете слухати безкоштовно В вагоні. Виконавець: Валентина Семенова, Жанр: Українська література, Повісті й оповідання, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Агатангел Кримський - В вагоні резюме книги

В вагоні - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Валентина Семенова,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Агатангел Кримський — український історик, сходознавець, мовознавець, вчений, орієнталіст, письменник і перекладач, поліглот, один з організаторів Академії наук України (1918). Жертва сталінського терору.

В оповіданні "В вагоні" (1891 р) автор переказує свої філософські розмови з подорожнім, в яких мова йде про те, як губиться, нівечиться, московиться українська мова. Зачеплені питання правдивості біблійних легенд і, як українська інтелігенція може допомагати зберігати українську мову.

Ютуб канал диктора


В вагоні слухати онлайн безкоштовно

В вагоні - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Агатангел Кримський, виконавець

Подібні аудіокнижки до "В вагоні", Агатангел Кримський

Подібні аудіокниги до "В вагоні" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Агатангел Кримський прослухати всі книги автора по черзі

Агатангел Кримський - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Агатангел Кримський - В вагоні відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу В вагоні, Виконавець: Валентина Семенова, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.