Володимир Кузьміч - Шість тисяч метрів

Ви можете слухати безкоштовно Шість тисяч метрів. Виконавець: Валентина Семенова, Жанр: Українська література, Повісті й оповідання, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Володимир Кузьміч - Шість тисяч метрів резюме книги

Шість тисяч метрів - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Валентина Семенова,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Володимир Кузьміч - український прозаїк, репресований в 1942 р.
Письменник був добре знайомий з конструктором літака "К-4" К. Калініним. В 1928 р приймав участь в експериментальному польоті на цьому літаку за маршрутом Харків–Ростов–Кавказ–Тифліс–Баку- Харків. В оповіданні "Шість тисяч метрів" (1928 р) Володимир Кузьміч розповідає про перший випробувальний політ цього літака, досягнення ним висоти польоту 6000 м і аварію, яка сталася під час цього польоту. Але дякуючи майстерності пілота літак було збережено.

Ютуб канал диктора


Шість тисяч метрів слухати онлайн безкоштовно

Шість тисяч метрів - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Володимир Кузьміч, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Шість тисяч метрів", Володимир Кузьміч

Подібні аудіокниги до "Шість тисяч метрів" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Володимир Кузьміч прослухати всі книги автора по черзі

Володимир Кузьміч - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Володимир Кузьміч - Шість тисяч метрів відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Шість тисяч метрів, Виконавець: Валентина Семенова, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.