Тео Ауербах - Історія Соньки з Молдаванки

Ви можете слухати безкоштовно Історія Соньки з Молдаванки. Виконавець: Валентина Семенова, Жанр: Українська література, Повісті й оповідання, Гумор, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Тео Ауербах - Історія Соньки з Молдаванки резюме книги

Історія Соньки з Молдаванки - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Валентина Семенова,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Сатира "Історія Соньки з Молдаванки" під псевдонімом Тео Ауербах вперше була надрукована в 1924 р в журналі "Червоний шлях" і стала настільки популярна, що в 1925 р була надрукована окремою книгою тиражем 5000 примірників. Автор, як сатирик, розповідає про авантюрні пригоди утриманки і шахрайки дуже вродливої дівчини Соньки, батьківщиною якої була Молдаванка, кримінальний район Одеси. Освітлені пікантні подробиці розваг вищого кола буржуазії, які були невідомі звичайній людині. Внаслідок надрукованої сатири Соньку викрито і заарештовано.

Ютуб канал диктора


Історія Соньки з Молдаванки слухати онлайн безкоштовно

Історія Соньки з Молдаванки - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Тео Ауербах, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Історія Соньки з Молдаванки", Тео Ауербах

Подібні аудіокниги до "Історія Соньки з Молдаванки" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Тео Ауербах прослухати всі книги автора по черзі

Тео Ауербах - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Тео Ауербах - Історія Соньки з Молдаванки відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Історія Соньки з Молдаванки, Виконавець: Валентина Семенова, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.