Антін Лотоцький - Руслан і Либедь

Ви можете слухати безкоштовно Руслан і Либедь. Виконавець: Валентина Семенова, Жанр: Українська література, Повісті й оповідання, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Антін Лотоцький - Руслан і Либедь резюме книги

Руслан і Либедь - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Валентина Семенова,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Легендарне оповідання про початки Києва" - продовження оповідання "На світанку". Ми знайомимося з першими роками життя Києва.

Історичні примітки до тексту:
Хозари - тюрський нарід, який жив між Кавказом і Каспійським морем. Ітиль - столиця хозарської держави. Готи - давній східно-германський народ, в давні часи жив в Скандинавії. Тракія - південно-східна частина Балканського півострова. Сірмія - місто в Югославії. Розігри - проводи русалок. Перун - бог громів і блискавок. Ватодева - староіндійський бог вітру. Ярило - бог весни. Мітра - бог дня і сонця. Мезія - римська провінція, зараз частина Сербії і Болгарії. Візиготи - германське плем'я, яке жило на захід від Дністра. Хозари - тюрський нарід, який жив між Кавказом і Каспійським морем. Хаган або каган - великий хан. Пороки й шеришири: пороки - машини для розбивання стін, шерешири - великі метавки для кидання великого каміння. Германське море - Північне море. Гостинне море - Чорне море.

Ютуб канал диктора


Руслан і Либедь слухати онлайн безкоштовно

Руслан і Либедь - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Антін Лотоцький, виконавець

Антін Лотоцький прослухати всі книги автора по черзі

Антін Лотоцький - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Антін Лотоцький - Руслан і Либедь відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Руслан і Либедь, Виконавець: Валентина Семенова, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.