Михайло Могилянський - Вбивство

Ви можете слухати безкоштовно Вбивство. Виконавець: Валентина Семенова, Жанр: Українська література, Повісті й оповідання, Історична проза, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Михайло Могилянський - Вбивство резюме книги

Вбивство - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Валентина Семенова,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Оповідання "Вбивство" написане в 1925 р, після якого Михайлу Могилянському було заборонено друкуватися, бо в особі антигероя радянська влада "впізнала" історика Михайла Грушевського. А хто з нас не створював із друга собі кумира, а потім болюче розчарування рвало серце. Це оповідання на сьогодні актуально, як ніколи.

Ютуб канал диктора

Вбивство слухати онлайн безкоштовно

Вбивство - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Михайло Могилянський, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Вбивство", Михайло Могилянський

Подібні аудіокниги до "Вбивство" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Михайло Могилянський прослухати всі книги автора по черзі

Михайло Могилянський - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Михайло Могилянський - Вбивство відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Вбивство, Виконавець: Валентина Семенова, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.