Террі Пратчетт - Кіт без прикрас

Ви можете слухати безкоштовно Кіт без прикрас. Виконавець: Руда Книгарня, Жанр: Світова література, Повісті й оповідання, Гумор, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Террі Пратчетт - Кіт без прикрас резюме книги

Кіт без прикрас - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Руда Книгарня,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Спочатку було слово, і це слово було Кіт. Цю непохитну істину сповістив народам котячий бог через слухняного свого учня Террі Пратчетта.

Отже, перед вами євангеліє породи котячих. Ви дізнаєтеся про котів усе. З чого коти зроблені, їх внутрішнє улаштування, закони, які на них діють і не діють, що вони їдять і що п'ють. Ну а щоб було наочніше, книга забезпечена малюнками чудового англійського художника-графіка Грея Джолліффа. Нехай буде з вами котяче благословення! Няв!

Ютуб канал диктора

Кіт без прикрас слухати онлайн безкоштовно

Кіт без прикрас - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Террі Пратчетт, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Кіт без прикрас", Террі Пратчетт

Подібні аудіокниги до "Кіт без прикрас" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Террі Пратчетт прослухати всі книги автора по черзі

Террі Пратчетт - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Террі Пратчетт - Кіт без прикрас відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Кіт без прикрас, Виконавець: Руда Книгарня, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.