Клим Поліщук - Цілком випадково

Ви можете слухати безкоштовно Цілком випадково. Виконавець: Валентина Семенова, Жанр: Українська література, Повісті й оповідання, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Клим Поліщук - Цілком випадково резюме книги

Цілком випадково - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Валентина Семенова,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Клим Поліщук — український письменник доби розстріляного відродження.

Оповідання "Цілком випадково" (1918 р). Під час революційної боротьби, коли душа просить знайти другу чисту душу, головний герой зустрічає Олесю. Присуд до розстрілу, кохана спасає його від смерті.

Цитата : "Йшла велика боротьба за велику будучину, але ніхто з нас не сподівався так скоро побачити лице азіата. А азіат не забарився прийти. Ми всі боролись за рівність і братерство., а він, розмахуючи червоним прапором, гордо заявляв "Да здравствует свобода всех народов!" І ось несподівано поруч цього "да здравствует" пролунали інші гасла. Одно з них "Смерть хохлам!" Ах, ось вона свобода, рівність і братерство!.. Ось воно одвічне жорстоке лице азіата, на якому чорніють сонячні промені!".

Ютуб канал диктора

Цілком випадково слухати онлайн безкоштовно

Цілком випадково - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Клим Поліщук, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Цілком випадково", Клим Поліщук

Подібні аудіокниги до "Цілком випадково" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Клим Поліщук прослухати всі книги автора по черзі

Клим Поліщук - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Клим Поліщук - Цілком випадково відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Цілком випадково, Виконавець: Валентина Семенова, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.