П'єр Шевальє - Історія війни козаків проти Польщі

Ви можете слухати безкоштовно Історія війни козаків проти Польщі. Виконавець: Валентина Семенова, Жанр: Світова література, Історична проза, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

П'єр Шевальє - Історія війни козаків проти Польщі резюме книги

Історія війни козаків проти Польщі - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Валентина Семенова,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Автор цієї книги — французький офіцер. 1645 року він командував загоном козаків, які були завербовані французьким урядом в Україні. Загін запорожців брав участь в облозі Дюнкерка під час Тридцятилітньої війни 1618–1648 рр. На початку визвольної війни 1648–1654 рр. Шевальє був секретарем французького посольства в Польщі. У 1653–1663 рр. написав розвідки про Україну, котрі не втратили свого пізнавального значення й у наш час.

Ютуб канал диктора

Історія війни козаків проти Польщі слухати онлайн безкоштовно

Історія війни козаків проти Польщі - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор П'єр Шевальє, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Історія війни козаків проти Польщі", П'єр Шевальє

Подібні аудіокниги до "Історія війни козаків проти Польщі" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

П'єр Шевальє прослухати всі книги автора по черзі

П'єр Шевальє - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

П'єр Шевальє - Історія війни козаків проти Польщі відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Історія війни козаків проти Польщі, Виконавець: Валентина Семенова, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.