Робін Шарма - Лідер без титулу

Ви можете слухати безкоштовно Лідер без титулу. Жанр: Світова література, Саморозвиток, Книги про бізнес, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Робін Шарма - Лідер без титулу резюме книги

Лідер без титулу - опис та короткий зміст аудіокниги. , слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
«Для того щоб бути лідером, титул не потрібен», — стверджує Робін Шарма, знаний і шанований у бізнесових колах консультант з питань особистісного розвитку. Він руйнує міфи про застарілі методи лідерства, а натомість вчить, як найповніше реалізувати свій лідерський потенціал та амбіційні плани і як, скориставшись поданими у книзі порадами, методиками і техніками, змінити на краще своє життя та навколишній світ.

Більшість людей вважає, що їхня доля — прожити посереднє життя і що вони ніколи нічого не досягнуть. Але доля — це всього лише результат вибору. І ця книга допоможе своєму читачу зробити цей вибір, та змінити своє життя на краще, варто лише виконувати рекомендації Робіна Шарми! Ризикніть і ви станете зовсім іншою людиною!

Ютуб канал диктора

Лідер без титулу слухати онлайн безкоштовно

Лідер без титулу - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Робін Шарма, виконавець

Робін Шарма прослухати всі книги автора по черзі

Робін Шарма - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Робін Шарма - Лідер без титулу відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Лідер без титулу, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.