Роберт Шеклі - Бухгалтер

Ви можете слухати безкоштовно Бухгалтер. Виконавець: Руслан Алексіюк, Жанр: Світова література, Повісті й оповідання, Фантастика, Гумор, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Роберт Шеклі - Бухгалтер резюме книги

Бухгалтер - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Руслан Алексіюк,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Проблема відносин та розуміння між батьками і дітьми - налічує вже безліч поколінь. Щоразу молоді прагнуть побудувати власне життя по-своєму, не дослухаючись до порад батьків, а ті - понад усе хочуть, аби життя дитини рухалося в стандартному, "традиційному напрямку".

Син вирішив стати бухгалтером, хіба це погано? Напевно у звичайній сім'ї - ні, але по-іншому це виглядатиме, якщо родина вже понад 20 поколінь займається служінням Дияволу?

Ютуб канал диктора

Подякувати диктору за озвучку:
Моно: 5375414110618997
Patreon: user?u=78993839

Бухгалтер слухати онлайн безкоштовно

Бухгалтер - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Роберт Шеклі, виконавець

Роберт Шеклі прослухати всі книги автора по черзі

Роберт Шеклі - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Роберт Шеклі - Бухгалтер відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Бухгалтер, Виконавець: Руслан Алексіюк, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.