Чарлз Дахіґґ - Сила звички

Ви можете слухати безкоштовно Сила звички. Виконавець: ГОЛОС В ГОЛОВІ, Жанр: Світова література, Саморозвиток, Книги про бізнес, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Чарлз Дахіґґ - Сила звички резюме книги

Сила звички - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: ГОЛОС В ГОЛОВІ,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Як звички впливают на життя? Як, змінивши лише один шаблон поведінки, різні люди змогли досягти успіху: стати директором, придбати будинок, пробігти марафон? В основу цієї книжки лягли інтерв’ю із трьома сотнями науковців і директорів підприємств, дослідження, проведені в десятках компаній. Проаналізувавши все це, автор зрозумів, як кожна людина може контролювати свої звички, щоб досягти успіху. Дізнавшись, як створюються та руйнуються звички, ви зможете перебудувати шаблони поведінки, як собі забажаєте. Ви зрозумієте, як змусити себе не палити, менше їсти, займатися спортом, не кричати на близьких, ефективніше працювати.

Ютуб канал диктора

Сила звички слухати онлайн безкоштовно

Сила звички - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Чарлз Дахіґґ, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Сила звички", Чарлз Дахіґґ

Подібні аудіокниги до "Сила звички" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Чарлз Дахіґґ прослухати всі книги автора по черзі

Чарлз Дахіґґ - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Чарлз Дахіґґ - Сила звички відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Сила звички, Виконавець: ГОЛОС В ГОЛОВІ, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.