Деніел Канеман - Мислення швидке і повільне

Ви можете слухати безкоштовно Мислення швидке і повільне. Виконавець: Книжкова полиця Анастасії, Жанр: Світова література, Саморозвиток, Книги про бізнес, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Деніел Канеман - Мислення швидке і повільне резюме книги

Мислення швидке і повільне - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Книжкова полиця Анастасії,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Зазвичай ми вважаємо, що діємо раціонально. Але чи справді це так? На основі досліджень із когнітивної та соціальної психології Деніел Канеман розкриває таємниці роботи людського мозку, описує неусвідомлені упередження, властивості інтуїтивного та усвідомленого мислення, роль емоцій в оцінних судженнях. Без цих знань ви ризикуєте зробити неправильний вибір у магазині, інвестувати в неуспішні проекти й загалом приймати неправильні рішення. «Мислення швидке й повільне» навчить вас ефективно користуватися обмеженим ресурсом уваги, ухвалювати рішення в умовах невизначеності й удосконалювати власні судження.

Ютуб канал диктора

Мислення швидке і повільне слухати онлайн безкоштовно

Мислення швидке і повільне - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Деніел Канеман, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Мислення швидке і повільне", Деніел Канеман

Подібні аудіокниги до "Мислення швидке і повільне" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Деніел Канеман прослухати всі книги автора по черзі

Деніел Канеман - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Деніел Канеман - Мислення швидке і повільне відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Мислення швидке і повільне, Виконавець: Книжкова полиця Анастасії, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.