Олекса Слісаренко - Ігумен і князь

Ви можете слухати безкоштовно Ігумен і князь. Виконавець: Валентина Семенова, Жанр: Українська література, Повісті й оповідання, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Олекса Слісаренко - Ігумен і князь резюме книги

Ігумен і князь - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Валентина Семенова,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Автор оповідання "Ігумен і князь" Олекса Слісаренко, представник розстріляного відродження, - великий майстер слова. Дорогий слухач Ви зможете переконатися в цьому.

Оповідання "Ігумен і князь" про те, як князь Святослав, що правив в Києві, знайшов мову з могутньою владою церкви. Цитата: " Ченці, князю,— то зброя, могутня зброя, але треба вміти володіти нею..."

Ютуб канал диктора

Ігумен і князь слухати онлайн безкоштовно

Ігумен і князь - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Олекса Слісаренко, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Ігумен і князь", Олекса Слісаренко

Подібні аудіокниги до "Ігумен і князь" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Олекса Слісаренко прослухати всі книги автора по черзі

Олекса Слісаренко - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Олекса Слісаренко - Ігумен і князь відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Ігумен і князь, Виконавець: Валентина Семенова, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.