Говард Лавкрафт - Алхімік

Ви можете слухати безкоштовно Алхімік. Виконавець: Руслан Алексіюк, Жанр: Світова література, Повісті й оповідання, Фантастика, Жахи, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Говард Лавкрафт - Алхімік резюме книги

Алхімік - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Руслан Алексіюк,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Алхімік - оповідання американського письменника Говарда Лавкрафта, написане у 1908 році, коли Лавкрафту було 17 або 18 років, і вперше опубліковане у журналі "United Amateur" за 1916 рік.

Оповідач є нащадком давнього благородного роду, що збіднів, зокрема і через старовинне прокляття. Таємниця смертей усіх чоловіків його родини - виявляється похованою на глибині шести століть.
І ось - останній із графів Антуан де Сі отримує можливість дізнатися жахливу таємницю, що пов'язана із іменами середньовічних алхіміків Мішеля Мове і Шарля Ле Сорсьє.

Ютуб канал диктора

Подякувати диктору за озвучку:
Моно: 5375414110618997
Patreon: user?u=78993839

Алхімік слухати онлайн безкоштовно

Алхімік - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Говард Лавкрафт, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Алхімік", Говард Лавкрафт

Подібні аудіокниги до "Алхімік" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Говард Лавкрафт прослухати всі книги автора по черзі

Говард Лавкрафт - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Говард Лавкрафт - Алхімік відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Алхімік, Виконавець: Руслан Алексіюк, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.