Олекса Слісаренко - Авеніта

Ви можете слухати безкоштовно Авеніта. Виконавець: Валентина Семенова, Жанр: Українська література, Повісті й оповідання, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Олекса Слісаренко - Авеніта резюме книги

Авеніта - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Валентина Семенова,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Оповідання Олекса Слісаренко, представника розстріляного відродження, про вченого - селекціонера, який створив новий вид рослини, яку назвав "Авеніта", і веде боротьбу за її збереження. Воно вперше було опубліковане в 1930 р.

"Коли розумієш, що знайшов новий вигляд рослини, який до цього дня був зовсім невідомий вченим, як, втім, і всьому людству, тебе охоплює ні з чим не порівнянне почуття, яке й робить життя вартим", — сказав доктор Мартін Чік в січні 2024 р в інтерв'ю ВВС.

Ютуб канал диктора

Авеніта слухати онлайн безкоштовно

Авеніта - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Олекса Слісаренко, виконавець

Олекса Слісаренко прослухати всі книги автора по черзі

Олекса Слісаренко - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Олекса Слісаренко - Авеніта відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Авеніта, Виконавець: Валентина Семенова, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.