Наполеон Гілл - Думай і багатій

Ви можете слухати безкоштовно Думай і багатій. Жанр: Світова література, Книги про бізнес, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Наполеон Гілл - Думай і багатій резюме книги

Думай і багатій - опис та короткий зміст аудіокниги. , слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
«Думай і багатій» — унікальна книга з розвитку особистості, яка вже встигла стати справжньою настільною книгою з добробуту й успіху для мільйонів людей. У роботі сформульовані 13 кроків до багатства, які стали ступенями до кращого життя для людей із різних верств суспільства — від бізнесменів до студентів — для всіх, хто ставить перед собою високі цілі та пристрасно бажає їх здійснити.

Автор пропонує власну філософію, дотримуючись якої, можна зробити своє життя яскравішим, багатшим матеріально і духовно щасливішим. Книга наводить приклади з життя відомих людей, що досягли успіху, вийшли переможцями зі, здавалося б, безвихідних ситуацій. Наполеон Хілл перераховує риси успішного лідера, а також вказує на типові помилки лідерів, що дає змогу проаналізувати власні списки та зробити висновки. Ця аудіокнига буде корисна читачам, які не лише хочуть розбагатіти, а й тим, хто просто бажає працювати над своєю самореалізацією.

Ютуб канал диктора

Думай і багатій слухати онлайн безкоштовно

Думай і багатій - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Наполеон Гілл, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Думай і багатій", Наполеон Гілл

Подібні аудіокниги до "Думай і багатій" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Наполеон Гілл прослухати всі книги автора по черзі

Наполеон Гілл - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Наполеон Гілл - Думай і багатій відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Думай і багатій, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.