Модест Левицький - Казенні діти (Із спогадів лікаря)

Ви можете слухати безкоштовно Казенні діти (Із спогадів лікаря). Виконавець: Валентина Семенова, Жанр: Світова література, Біографія, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Модест Левицький - Казенні діти (Із спогадів лікаря) резюме книги

Казенні діти (Із спогадів лікаря) - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Валентина Семенова,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Модест Левицький лікував дітей в притулку, що знаходився в Києві на Лук’янівці. У своїх спогадах "Казенні діти" він описав судьби дітей – сиріт, яких він не тільки лікував, а знаходив їм прийомних батьків і переймався їхніми долями. Спогади написані біля 100 років назад, а сьогодні вони актуальні, як ніколи.

Модест Пилипович Левицький (1866-1932) - лікар, письменник, перекладач, композитор. У 1917–1920 роках письменник підтримував створення самостійної Української держави. Через діяльність в УНР художня спадщина його замовчувалася, а твори було зараховано до "націоналістичних".

Ютуб канал диктора

Казенні діти (Із спогадів лікаря) слухати онлайн безкоштовно

Казенні діти (Із спогадів лікаря) - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Модест Левицький, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Казенні діти (Із спогадів лікаря)", Модест Левицький

Подібні аудіокниги до "Казенні діти (Із спогадів лікаря)" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Модест Левицький прослухати всі книги автора по черзі

Модест Левицький - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Модест Левицький - Казенні діти (Із спогадів лікаря) відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Казенні діти (Із спогадів лікаря), Виконавець: Валентина Семенова, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.