Тарас Шевченко - Буває в неволі іноді згадаю... (Уривок)

Ви можете слухати безкоштовно Буває в неволі іноді згадаю... (Уривок). Виконавець: Федір Стригун, Жанр: Українська література, Віршовані твори, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Тарас Шевченко - Буває в неволі іноді згадаю... (Уривок) резюме книги

Буває в неволі іноді згадаю... (Уривок) - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Федір Стригун,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Твір побудовано у формі ліро-епічного віршованого оповідання старого козака про один з трагічних епізодів боротьби проти польсько-шляхетського поневолення.

Бувши у 1846 р. учасником археологічних розкопок скіфської могили Переп’ят, які провадили вчені Київського університету, Шевченко, звичайно, знав про походження принаймні деяких могил; але в його творчості, як і в творчості українських романтиків, образ могили, починаючи з ранньої поезії «Думи мої, думи мої...», служить символом похованої в ній разом із загиблими в битвах козаками волі народу.

Буває в неволі іноді згадаю... (Уривок) слухати онлайн безкоштовно

Буває в неволі іноді згадаю... (Уривок) - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Тарас Шевченко, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Буває в неволі іноді згадаю... (Уривок)", Тарас Шевченко

Подібні аудіокниги до "Буває в неволі іноді згадаю... (Уривок)" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Тарас Шевченко прослухати всі книги автора по черзі

Тарас Шевченко - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Тарас Шевченко - Буває в неволі іноді згадаю... (Уривок) відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Буває в неволі іноді згадаю... (Уривок), Виконавець: Федір Стригун, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.