Роберт Хайнлайн - Зоряний десант

Ви можете слухати безкоштовно Зоряний десант. Виконавець: Руслан Алексіюк, Жанр: Світова література, Роман, Фантастика, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Роберт Хайнлайн - Зоряний десант резюме книги

Зоряний десант - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Руслан Алексіюк,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
"Зоряний десант" - науково-фантастичний роман Роберта Хайнлайна, опублікований 1959 року.
Дія роману відбувається в майбутньому, але без конкретної часової прив'язки. Оповідання ведеться від імені Хуана "Джонні" Ріко, представника середнього класу Земної Федерації, що веде космічну війну з комахоподібними мешканцями планети Клендату ("жуками"). Лінійний сюжет переривається відступами, мало характерними для поетики Хайнлайна. Відступи містять політичні міркування, а також психологічний самоаналіз головного героя і опис політичних реалій світу, в якому живе Ріко.

Ютуб канал диктора

Подякувати диктору за озвучку:
Моно: 5375414110618997
Patreon: user?u=78993839

Зоряний десант слухати онлайн безкоштовно

Зоряний десант - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Роберт Хайнлайн, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Зоряний десант", Роберт Хайнлайн

Подібні аудіокниги до "Зоряний десант" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Роберт Хайнлайн прослухати всі книги автора по черзі

Роберт Хайнлайн - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Роберт Хайнлайн - Зоряний десант відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Зоряний десант, Виконавець: Руслан Алексіюк, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.