Ганна Арендт - Банальність зла

Ви можете слухати безкоштовно Банальність зла. Виконавець: Сергій Москаленко, Жанр: Світова література, Книга за 30 хвилин, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Ганна Арендт - Банальність зла резюме книги

Банальність зла - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Сергій Москаленко,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
У своїй книжці "Банальність зла" Ганна Арендт стверджує, що зло не є результатом злочинних намірів чи психічних відхилень, а скоріше є результатом банальної бюрократії та підкорення владі. Вона розглядає процес суду над Адольфом Айхманом, колишнім офіцером СС, який був відповідальним за вбивство мільйонів євреїв під час Голокосту. Арендт стверджує, що Айхман не був маніакальним садистом, а скоріше був звичайним бюрократом, який просто виконував свої обов'язки. Вона вважає, що Айхман був не здатний зрозуміти масштаби злочину, який він скоїв. У нашому компендіумі книги "Банальність зла" ми пропонуємо вам коротке викладення основних ідей книги, які допоможуть вам краще зрозуміти їх.

Ютуб канал диктора


Подякувати диктору за озвучку:
PayPal: [email protected]
Приват: 5363542018454976

Банальність зла слухати онлайн безкоштовно

Банальність зла - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Ганна Арендт, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Банальність зла", Ганна Арендт

Подібні аудіокниги до "Банальність зла" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Ганна Арендт прослухати всі книги автора по черзі

Ганна Арендт - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Ганна Арендт - Банальність зла відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Банальність зла, Виконавець: Сергій Москаленко, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.