Насім Талеб - Чорний лебідь

Ви можете слухати безкоштовно Чорний лебідь. Виконавець: Сергій Москаленко, Жанр: Світова література, Саморозвиток, Книга за 30 хвилин, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Насім Талеб - Чорний лебідь резюме книги

Чорний лебідь - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Сергій Москаленко,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
У своїй книжці "Чорний лебідь" Нассім Талеб стверджує, що багато важливих подій у світі є результатом рідкісних і непередбачуваних подій, які він називає "чорними лебедями". Чорні лебеді мають значний вплив на світ, але їх часто не враховують, оскільки вони не вписуються у наші уявлення про те, як працює світ. У нашому компендіумі книги "Чорний лебідь" ми пропонуємо вам коротке викладення основних ідей книги, які допоможуть вам краще зрозуміти їх.
Подякувати диктору за озвучку:
PayPal: [email protected]
Приват: 5363542018454976

Чорний лебідь слухати онлайн безкоштовно

Чорний лебідь - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Насім Талеб, виконавець

Насім Талеб прослухати всі книги автора по черзі

Насім Талеб - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Насім Талеб - Чорний лебідь відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Чорний лебідь, Виконавець: Сергій Москаленко, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.