Тарас Шевченко - У Києві на Подолі… (Чернець)

Ви можете слухати безкоштовно У Києві на Подолі… (Чернець). Виконавець: Федір Стригун, Жанр: Українська література, Віршовані твори, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Тарас Шевченко - У Києві на Подолі… (Чернець) резюме книги

У Києві на Подолі… (Чернець) - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Федір Стригун,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Автор змальовує ностальгію та тугу старого козака за минулим. В основу поеми покладено фольклорний переказ про відомого козацького діяча імперії Гертмана фастівського полковника Семена Палія, згідно з яким він перед смертю перебував у Межирському, де монастир прийняв чернецтво (насправді його там просто поховали).

У Києві на Подолі… (Чернець) слухати онлайн безкоштовно

У Києві на Подолі… (Чернець) - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Тарас Шевченко, виконавець

Подібні аудіокнижки до "У Києві на Подолі… (Чернець)", Тарас Шевченко

Подібні аудіокниги до "У Києві на Подолі… (Чернець)" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Тарас Шевченко прослухати всі книги автора по черзі

Тарас Шевченко - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Тарас Шевченко - У Києві на Подолі… (Чернець) відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу У Києві на Подолі… (Чернець), Виконавець: Федір Стригун, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.