Айзек Азімов - Вставте виступ А в паз Б

Ви можете слухати безкоштовно Вставте виступ А в паз Б. Виконавець: Alek Sil, Жанр: Світова література, Повісті й оповідання, Фантастика, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Айзек Азімов - Вставте виступ А в паз Б резюме книги

Вставте виступ А в паз Б - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Alek Sil,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Найкоротше оповідання Айзека Азімова, яке він написав експромптом, ба навіть більше - це був виклик під час телепередачі, і в Айзека було всього 20 хвилин.

Двоє інших учасників телепередачі були Джон Хенсен, автор інструкції з використання машин і механізмів та письменник-фантаст Девід О. Вудбері.

Тема дискусії - засоби і форми пропаганди наукових знань, під час якої учасники жалілися на те, що більшість науково фантастичних творів, як і технічна література, явно не дотягують до належного рівня.

Хенсен та Вудбері навмисно відволікали Азімова, перерваючи хід його думок, проте він продовжував писати, одночасно намагаючись давати розумні відповіді.

Ютуб канал диктора

Вставте виступ А в паз Б слухати онлайн безкоштовно

Вставте виступ А в паз Б - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Айзек Азімов, виконавець

Айзек Азімов прослухати всі книги автора по черзі

Айзек Азімов - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Айзек Азімов - Вставте виступ А в паз Б відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Вставте виступ А в паз Б, Виконавець: Alek Sil, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.