Іван Франко - Лис Микита

Ви можете слухати безкоштовно Лис Микита. Виконавець: Петро Панчук, Жанр: Українська література, АудіоКазка, Віршовані твори, Дитяча література, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Іван Франко - Лис Микита резюме книги

Лис Микита - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Петро Панчук,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
"Лис Микита" - казка у віршах Івана Франка. Вона увібрала до себе кілька українських народних казок про звірів. Це робить розповідь насиченою і яскравою.
Різні звірі приходять перед лице царя Лева та його дружини, щоб поскаржитися на підступного і мстивого Лиса Микиту. Їхні скарги викликають жалість до скривджених і не залишають байдужим царя. Лев наказує покарати злочинця. Але не так легко справитися з Лисом Микитою.

Лис Микита слухати онлайн безкоштовно

Лис Микита - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Іван Франко, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Лис Микита", Іван Франко

Подібні аудіокниги до "Лис Микита" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Іван Франко прослухати всі книги автора по черзі

Іван Франко - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Іван Франко - Лис Микита відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Лис Микита, Виконавець: Петро Панчук, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.