Роджер Желязни - Проклін-зона

Ви можете слухати безкоштовно Проклін-зона. Виконавець: Руслан Алексіюк, Жанр: Світова література, Роман, Фантастика, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Роджер Желязни - Проклін-зона резюме книги

Проклін-зона - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Руслан Алексіюк,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Проклін-зона (Долина прокльонів) - науково-фантастичний роман американського письменника Роджера Желязни 1969 року, заснований на однойменній повісті, опублікованій у 1967 році.
Страшна хвороба загрожує зменшити людство наполовину... Точніше, не людство, а те, що від нього лишилось, - по ядерному Армагедоні.
Ліки, що можуть зарадити мору, потрібні "на вчора", ще й дуже далеко, але це героїчне завдання волею долі дісталося байкеру-соціопату. Чи зможе, чи схоче він подолати заради чужого добра жахи Проклін-зони, що накрила прокляттям увесь континент? Як змінить його ця мандрівка?

Ютуб канал диктора

Подякувати диктору за озвучку:
Моно: 5375414110618997
Patreon: user?u=78993839

Проклін-зона слухати онлайн безкоштовно

Проклін-зона - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Роджер Желязни, виконавець

Роджер Желязни прослухати всі книги автора по черзі

Роджер Желязни - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Роджер Желязни - Проклін-зона відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Проклін-зона, Виконавець: Руслан Алексіюк, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.