Роберт Сільверберг - Звіролови

Ви можете слухати безкоштовно Звіролови. Виконавець: Руслан Алексіюк, Жанр: Світова література, Повісті й оповідання, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Звіролови
Виконавець: Руслан Алексіюк
23.07.2023
00:18:15
185
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Роберт Сільверберг - Звіролови резюме книги

Звіролови - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Руслан Алексіюк,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Пошук нових видів тварин та дослідження планет - вельми прибуткова справа, але... У кожній справді вартісній справі дуже жорстка конкуренція.

Роберт Сільверберг, наш сучасник, американський письменник, відомий своїми науково-фантастичними творами. Лауреат премії "Гросмейстер фантастики" за заслуги перед жанром (2001), численних премій "Х'юго", "Небюла", Локус та "Ґеффен" (2013) та інші. Його творів вкрай мало перекладено українською мовою, тому починаємо заповнювати і цю прогалину.

Ютуб канал диктора

Подякувати диктору за озвучку:
Моно: 5375414110618997
Patreon: user?u=78993839

Звіролови слухати онлайн безкоштовно

Звіролови - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Роберт Сільверберг, виконавець

Роберт Сільверберг прослухати всі книги автора по черзі

Роберт Сільверберг - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Роберт Сільверберг - Звіролови відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Звіролови, Виконавець: Руслан Алексіюк, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.