Сергій Постоловський - Ворог або гнів Божий

Ви можете слухати безкоштовно Ворог або гнів Божий. Виконавець: Руслан Алексіюк, Жанр: Українська література, Сучасна проза, Роман, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Ворог або гнів Божий
Виконавець: Руслан Алексіюк
07.07.2023
16:15:51
373
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Сергій Постоловський - Ворог або гнів Божий резюме книги

Ворог або гнів Божий - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Руслан Алексіюк,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
"Ворог, або Гнів Божий" - це історія "українського Моссаду", ліквідаційної групи, сформованої виключно з однією метою - помститися агресору та загарбнику за його злочини проти українського народу.

Вони вірять у те, що кожен за свої гріхи має бути покараний. Кожен у цьому світі повинен відповідати, тому що безкарність породжує вседозволеність. Не сподіваючись на владу, на західних партнерів, на сусідів і друзів, вони беруть справу до своїх рук.
Складаються списки, знаходяться кошти, йде перевірка та вербування людей, формуються агентурні мережі, розробляються операції та стратегії. Але зосереджуються вони на головному - на ворогу, що засів за кремлівськими стінами, та навіть не розуміють, що й самі виявилися розмінною картою у великій геополітичній битві.

Ютуб канал диктора

Подякувати диктору за озвучку:
Моно: 5375414110618997
Patreon: user?u=78993839

Ворог або гнів Божий слухати онлайн безкоштовно

Ворог або гнів Божий - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Сергій Постоловський, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Ворог або гнів Божий", Сергій Постоловський

Подібні аудіокниги до "Ворог або гнів Божий" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Сергій Постоловський прослухати всі книги автора по черзі

Сергій Постоловський - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Сергій Постоловський - Ворог або гнів Божий відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Ворог або гнів Божий, Виконавець: Руслан Алексіюк, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.